Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · DLACZEGO MOJE LOKI SĽ NIETRWAŁE?
Pliki cookie pomagajš nam udostępniać nasze usługi. Korzystajšc z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

DLACZEGO MOJE LOKI SĽ NIETRWAŁE?

Wałki na rzepy, wałki grzejšce, dyfuzory i lokówki do włosów powinny zapewnić ci najlepsze loki bez odwiedzania salonu fryzjerskiego. Ale czy na pewno tak jest? Bardzo często okazuje się, że nasze loki sš nietrwałe. Przyjrzymy się teraz lokowym sabotażystom i postaramy się na dobre rozwišzac problem. 


Zasada dla włosów kręconych nr 1: używaj produktów do stylizacji
Kiedy chcesz aby twoje włosy zrobiły coœ, co nie jest naturalne dla ich struktury, musisz je wspomóc odpowiednimi produktami. Kiedy używasz narzędzi, które przegrzewajš włosy, używaj produktów chronišcycg włosy przed przegrzaniem. Dopiero potem produktów utrwalajšcych. Kiedy Twoje włosy kręcš sie naturalnie wystarczy je wspomóc piankš do włosów kręconych, ale jeœli twoje włosy sš proste, aby stworzyc loki, potrzebujesz mocniejszej pianki aktywujšcej.

 

Zasada dla włosów kręconych nr 2: przypnij swoje loki, aby utrwalić
Kiedy używamy lokówki, popełniamy podstawowy błšd i nie przypinamy każdego pasma po nakręceniu, aż włosy wystygnš. Jeœli masz cienkie i długie włosy to jest wręcz niezbędne, by utrwalić loki. Każdy typ włosów utrwali loki, jeœli tuz po nakręceniu przypniemy każde pasmo i zostawimy, aż ostygnie. Możesz też użyć suszarki z funkcja zimnego powietrza. Gdy loki wystygnš ich trwałoœć jest niemal gwarantowana!


Zasada dla włosów kręconych nr 3: zmieniaj techniki
Jeœli twoje włosy nie sa naturalnie kręcone, powinnaœ czasem zmienić technikę kręcenia. Kręcenie na mokro zawsze zapewni trwalszy efekt. Umyj włosy, osusz recznikiem, nałóz produkty utrwalajšce, potem zakręć pasma na wałki. Do zimnej lub goracej techniki użyj wałków na goršco i produktów do stylizacji włosów na ciepło.


Zasada dla włosów kręconych nr 4:podkreœlaj loki dobrym cięciem
Czasem samo kręcenie może nie dać dobrego efektu. Zdarza się, że Twoje włosy będš za ciężkie, aby utrzymac sprężyste loki. Poproœ swojego styliste o lekie podcięcie włosów. Możesz je odrobinę skrócic albo trymować, aby były troche lżejsze. 
 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (1)
Jacek
18.11.2015

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysišce fryzur, fryzury gwiazd, œlubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.