Login | Rejestracja
Strona główna · Napisaliście
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Napisaliście

Izabela, Kraków "Doteraz zawsze miałam problemy z nowymi fryzurami. Ani jedna mi całkiem nie pasowała a nowe mogłam wypróbować dopiero wtedy, kiedy mi odrosły włosy. Wypróbowałam tutaj około 100 fryzur w dwie godziny – już z nowymi odcieniami farby. Na szczęście, mojemu fryzjerowi udało się zrobić mi fryzurę według rysunku i w końcu mam fryzurę, z której jestem w 100% zadowolona. Czuje się kimś innym!"
Sabina, Warszawa "Chcę, byście wiedzieli: HappyHair jest najlepszą stroną ze wszystkich wirtualnych fryzjerów, które znam. W reszcie udało mi się znaleśc odpowiednią dla mnie fryzurę i byłam bardzo zdziwiona, jak realistycznie wyglądają fryzury z moim zdjęciem. Już będę wiedziała, jaka fryzura odpowiada mojej twarzy i co mi pasuje. Z niecierpliwoscią czekam na nowe fryzury i zmiany mojego imidżu."
Aleksandra, Zielona Góra "O miesiąc wychodzę za mąż:) A dzięki wam już wiem, jak będę wyglądać, przynajmniej co do mojej fryzury!"
Dalia, Bydgoszcz "Surfowałyśmy z dziewczynami po necie, gdy znalazłyśmy tę stronę. Wysłałyśmy esemesa, i była to świetna zabawa! Najfajniejsze jest to, że wypróbowane fryzury na naszych zdjęciach wyglądały jak prawdziwe, dlatego warte są uwagi:)"
Weronika, Bytóv "Na początku nie miałam zaufania do takich programów, ale przekonaliście mnie tym, że macie fryzury na 2008 rok. Nie mam przyzwyczajenia płacić za coś na necie, ale teraz to naprawdę opłaciło się. To po prostu najlepszy wirtualny fryzjer."

TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2024, gry fryzjer.