Login | Rejestracja
Strona główna · O HappyHair
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

O HappyHair

Uniknij niepewnej przemiany jeszcze przed pójściem do fryzjera! Wirtualny stylista włosów HappyHair (czyli wirtualny fryzjer lub program fryzjerski) działa online, jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Oferuje Ci możliwość wypróbowania fryzur na własnym zdjęciu bez ryzyka niepoprawnej zmiany. Do dyspozycji są setki fryzur dla włosów prostych, falowanych oraz skręconych, inspirowanych najlepszymi strzyżeniami światowymi i aktualnymi fryzurami gwiazd.

Program wirtualnego fryzjera przygotowała grupa profesjonalnych fryzjerów i stylistów, grafików i programistów. HappyHair jest łatwo dostępny dla wszystkich, kto ma choćby minimalne doświadczenie w pracy z Internetem i umożliwia każdemu, aby stał się swoim własnym fryzjerem i stylistą. Za stworzeniem tej strony internetowej stoi morze kreatywnej pracy i pomysłów - unikalnych w całej Europie.

Nasze hasło brzmi: morze funkcji - prosty interfejs!

HappyHair umożliwia wypróbowanie współczesnych fryzur światowych gwiazd. Co miesiąc pojawiają się dziesiątki nowych fryzur z najnowszych wydarzeń i eventów, gwiazd filmu i muzyki oraz najnowszych trendów mody. 

Jakie są główne zalety HappyHair?
  • HappyHair działa online, więc po rejestracji możesz z niego korzystać gdziekolwiek, gdzie jest komputer i połączenie z Internetem. 
  • Nie wymaga skomplikowanej instalacji, uruchamia się automatycznie natychmiast po rejestracji.
  • Rejestracja jest natychmiastowa!
  • HappyHair jest dostępny kiedykolwiek w okresie rejestracji, przez całą dobę i gdziekolwiek - wystarczy mieć komputer i internet! 
  • Co tydzień pojawiają się fryzury według najnowszych trendów!
  • Możesz wypróbować fryzury swoich ulubionych gwiazd. 
  • Farby do włosów wyglądają naturalnie, mamy 52 odcienie.
  • Fryzurę możesz wydrukować lub wysłać mailem – do siebie lub przyjaciół. 
  • Dla Ciebie pracuje grupa profesjonalistów, którzy zabezpieczą, aby fryzura naprawdę do Ciebie pasowała a Twoje własne zdjęcie zmieniło się minimalnie.

 


TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2024, gry fryzjer.

SlovenskyČeskyMagyarPolskiEnglishDeutchEspanolFrançaisItalianoRomânSuomalainen