Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · Gwiazdorski Look Tygodnia: Błyszczące Brunetki
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Gwiazdorski Look Tygodnia: Błyszczące Brunetki

Przyznajmy to: długie włosy wymagają utrzymania i codziennego zaangażowania. Ale patrząc na piękne, błyszczące i zdrowe loki musimy przyznać, że są warte zachodu. Trzy słynne brunetki podpowiadają nam jak to zrobić:

Błyszcząca Brunetka z Grzywką: Hannah Simone

Nasza nowoczesna Pcahontas, Hannah Simone, szanuje swoje długie włosy i ciężką grzywkę. Utrzymanie włosów zdrowych i lśniących jest jej największym celem. Aby utrzymać piękną, lśniącą grzywkę zainwestuj w dobre ceramiczne urządzenia do stylizacji, które dają lśniące efekty na włosach.

 

 

 

Błyszcząca Brunetka o Miękkich Lokach: Jessica Lowndes

Im bardziej symetryczna jest twoja twarz, tym bardziej możesz eksperymetować z przedziałkiem pośrodku. Piękne loki Jessi, które miękko układają się wokół twarzy, wyglądają romantycznie. Wszystko, czego potrzebujesz, to duże wałki do włosów i lekkie wyprostowanie włosów na końcach. Gdy założysz po jednej stronie twarzy pasmo za ucho, pokazujesz więcej twarzy, a kaskada włosów nie wygląda jak cięzki hełm.

 

 

 

 

 

 

 

Błyszcząca Brunetka o Prostych Włosach - Sandra Bullock


Są trzy powody, dzięki którym proste włosy Sandry nie są nudne. Po pierwsze końce są idealnie równo przycięte i wyglądają świetnie, gdy wycieniowane opadają na ramiona. Po drugie preferuje ona głęboki przedziałek z boku, a po trzecie – pomijając jedwabistą gładkość – jej włosy maja objętość. Używaj dobrej prostownicy do włosów, spryskując wcześniej każdą partię włosów sprejem chroniącym przed przegrzaniem. Sekret jedwabiście prostych włosów, to użycie nabłyszczacza od góry do dołu.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright © 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.