Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · JAK ZMIENIĆ KOLOR WŁOSÓW Z LETNIEGO NA JESIENNY
Pliki cookie pomagajš nam udostępniać nasze usługi. Korzystajšc z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

JAK ZMIENIĆ KOLOR WŁOSÓW Z LETNIEGO NA JESIENNY

Zmiana sezonu sprzyja także zmianie wyglšdu. Czemu nie dopełnić swojego wizerunku i garderoby nowym kolorem włosów? Zmien swój kolor z letniego na jesienny z naszym przewodnikiem.

Naturalny Blond

Lato jest wyzwaniem dla blond loków – chlor i sól sš głównymi winowajcami. Oczyœć swoje włosy detoksykujšcym szamponem i odbuduj. Dodaj trochę rozjaœniajšcych pasemek na linii włosów wokół twarzy, natychmiast Cię to rozjaœni.

 

 

 

 

 Blond z pasemkami

Stonuj włosy o jeden odcien i zostaw jaœniejsze wokół twarzy, aby nadać im blasku. A ty nabierzesz zdrowego wyglšdu. Dodaj też kilka cienkich pasemek na zewnštrz, aby dodać włosom objętoœci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasna Brunetka

Jasny odcień włosów może sprawić, że brunetka wyglšda nieco myszowato i oklapło. Dodaj kilka cieplejszych pasm, ale nie tuż przy cebulkach, raczej we wnętrzu włosów. To może zmienić całš tonację na cieplejszš. Malowanie włosów to preferowana tutaj technika, zawijanie w folię może dac zbyt wyraziste linie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Œrednia brunetka


Wypróbuj odcienie głębokiego bursztynu i orzecha, aby stworzyc cieplejszy look na jesień. Jeœli jesteœ fankš chłodniejszych tonacji, postaw na bršzowe odcienie z lekkim przeœwitem fioletów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciemna Brunetka


Jaœniejsze tony twojego odcienia. Dodadzš lekkoœci i podkreœlš Twój natruralny blask.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rudowłosa

Ude włosy zawsze lepiej wyglšdajš z większš głębia u nasady. Zrób je ciemniejsze na górze i jaœniejsze na końcach. Dodaj włosom połysku, jesli sš wyblakłe. Pamiętaj, że rudy kolor po farbowaniu schodzi najszybciej.
 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysišce fryzur, fryzury gwiazd, œlubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.