Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · JAK ZROBIĆ FRYZURĘ MODELEK VICTORIA’S SECRET
Pliki cookie pomagajš nam udostępniać nasze usługi. Korzystajšc z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

JAK ZROBIĆ FRYZURĘ MODELEK VICTORIA’S SECRET

Co wspólnego majš Rosie Huntington-Whiteley, Candice Swanepoel, Lily Aldridge i Alessandra Ambrosio? Niezależnie od wszystkic atrybutów modelek Victoria’s Secret Angels, wszystkie majš bardzo dobrze ułożone włosy.  Też możesz mieć fryzurę w stylu Aniłków, zobacz jak jš zrobić:


1. Użyj szamponu zwiększajšcego objętoœć, jeœli Twoje włosy sš oklapnięte i nałóż piankę pogrubiajšcš albo podobny spray, zanim zaczniesz suszyć włosy. Ale uważaj, aby nie przesadzić z kosmetykami stylizacyjnymi.


2. Włosy susz zawsze głowš do dołu, aby uzyskać większš objętoœć. Możesz użyć okršgłej szczotki do modelowania. Nawijaj poszczególne pasma na szczotkę i wyciagaj do gory in a zewnštrz, podczas suszenia.


3. Aby uzuskać delikatny połysk i miękkoœć, podczas suszenia nałóż kilka krople dobrego jakoœciowo olejku na koncówki włosów.


4. Zacznij modelowanie od czubka głowy. Pobieraj 10 centymetrowe pasma włosów i nawijaj horyzontalnie na okršgłš lokówkę, pocišgnij na całej długoœci i zawijaj na końcach. Kierunek podkręcania jest zawsze w kierunku od twarzy. Przed zakręcaniem spryskaj włosy sprejem chronišcym przed nagrzewaniem.  


5. Przytrzymaj lokówkę, aby ciepło przeniknęło włosy, potem powoli zwolnij ucisk i przesuń na końce, nie rozwijajšc wczeœniej utworzonych skręceń. Zepnij klamrš już podkręcone włosy.


6. Kontynuj zakręcanie na całej głowie. Powinnaœ mieć około 10 spinek na podpięcie włosów – na czubku i œrodku oraz po 2-3 z boku głowy. Włosy powinnaœ podpinać na zewnštrz i pod spód.


7. Kiedy już loki wystygnš użyj grzebienia z szerokimi zšbkami i rozczesz delikatnie włosy, aby nadać przeczesać je na stronę, którš wolisz. Użyj dodatkowych produktów wygładzajšcych, jeœli potrzebujesz.

 

Super porada: Możesz zrobić też lżejszš wersję używajšc œredniej gruboœci lub dużych wałków do włosów. Po wysuszeniu nawin je w tę samš stronę. Gdy włosy ostygnš delikatnie je rozczesz i ułóż.
 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysišce fryzur, fryzury gwiazd, œlubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.