Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · KE$HA: PASTELOWA TĘCZA NA WŁOSACH
Pliki cookie pomagajš nam udostępniać nasze usługi. Korzystajšc z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

KE$HA: PASTELOWA TĘCZA NA WŁOSACH

Niesamowite loki Ke$ha zachwycajš pastelowymi odcieniami i zafascynowały nas w tym tygodniu. Możesz skopiować jej styl stosujšc na włosach koloryzację ombre lub dip dye.

Rozjaœniać czy nie rozjaœniać?
To ważna kwestia jeœli jesteœ brunetkš. Jeœli jednak nie jesteœ zupełnie przekonana do rozjaœniania włosów, kup kilka pasm włosów dopinek i rozjaœnij je.  Jeœli jesteœ brunetkš i chcesz jednak rozjaœnić włosy, bardzo możliwe, że będziesz potrzebować nawet dwóch sesji rozjaœniania zanim uzyskasz pożšdany kolor. Upewnij się aby między rozjaœnianiem był co najmniej miesišc różnicy, aby nie zniszczyć za bardzo włosów.

Jak uzyskać pastelowš tonację na włosach?
Zmiksuj w miseczce trochę jasnej farby do włosów ze sporš iloœciš odżywki a potem nałóż na włosy. To powinno dać pastelowy efekt.

 

Jak uzyskać zmieszany efekt Dip Dye I Ombre?
Aby uniknšć dużych plam koloru na włosach,  najpierw dokładnie rozdziel włosy i podziel na sekcje. Następnie za pomocš szczotki aplikatora nakładaj na włosy farbę lub wetrzyj jš palcami. Kiedy pasma włosów sš wyczesane, wszystkie kolory będš wyglšdać znacznie lepiej.

Które kolory Dip Dye?
Pastelowe pasma Ke$hy sš o wiele bardziej w chłodnej tonacji niż najjaœniejsza wersja farbowania włosów. Ona zastosowała na włosach całš gamę limonki, ciemnych zieleni, niemowlęcego różu, pomarańczowego różu, niebieskiego i jego marynarskiego odcienia. A co najciekawsze ta kombinacja jej służy. Niebieskie i zielone pasma zostajš na włosach dużo dłużej niż czerwienie i róże, które się szybko zmywajš.

Jak chronić pasma Dip Dye?
Spraw, aby maski do włosów i olejki stały się twoimi nowymi przyjaciółmi. Maski nakładaj dwa razy w tygodniu, do suszenia używaj protektorów przed nadmiernym przegrzaniem włosów. Susz włosy w niższej temperaturze a na koniec schładzaj je zimnym powietrzem.

Super porada: Unikaj lakieru do włosów jeœli twoje pasma majš jasne kolory. Lakier przylega do farbowanych włosów i sprawia, że kolor szybciej się zmywa.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysišce fryzur, fryzury gwiazd, œlubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.