Login | Rejestracja
Strona główna · Licencja aplikacji wirtualnego fryzjera i makijażysty
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Licencja aplikacji wirtualnego fryzjera i makijażysty

HappyHair jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie aplikacji na rynku internetowym. Dlaczego więc z niej nie skorzystać? Współpracując z nami zyskujesz:
• tysiące zadowolonych użytkowników, którzy codziennie powracają
• aplikacja skonstruowana jest w ten sposób, aby przynosić nowych użytkowników za pośrednictwem funkcjonalności społecznościowych 
• projekt graficzny aplikacji może być zgodny z wizerunkiem korporacyjnym Twojej firmy lub marki
• Prosta administracja, która pozwala na dodanie - usunięcie - w celu dostosowania produktów zgodnie z oczekiwaniami (np. kolory  tworzy się na podstawie rzeczywistego referencyjnego produktu na stronie Twojego partnera biznesowego można tez dodać link do produktu w e-sklepie )
• nie ma dodatkowej pracy dla Ciebie, Twoich pracowników lub webmastera: aktualizacje serwisowe na serwerze aplikacji i wiele więcej są już w cenie licencji
 
Niech Twoja strona będzie nowoczesna i interaktywna !
Jeśli  Twoim celem jest zwiększenie popularności, nowoczesności i ruchu do Twojej witryny, pozwól nam zorganizować demonstrację wszystkich wspaniałych możliwości naszych aplikacji bezpośrednio dla Ciebie!
 
Co to jest "HappyHair"
HappyHair jest jedną z najbardziej zaawansowanych aplikacji internetowych na rynku. Pozwala na „wirtualne” testowane na własnym zdjęciu tysięcy stylów (zwyczajnych lub fryzur gwiazd) i nieograniczoną ilość produktów kosmetycznych. Aplikacja oferuje praktycznie nieograniczone możliwości marketingowe z wykorzystaniem prostej edycji i administracji ze strony leasingobiorcy .
Promowanie marki? Produktu? Lub po prostu chcesz  zwiększyć popularność swojej strony? Wypróbuj to na swoim zdjęciu!
 
Kim jesteśmy
Na światowym rynku wirtualnych aplikacji jesteśmy od 2008 roku . W tym czasie wiele kosmetycznych marek, a także portali internetowych na całym świecie przekonało  się o naszym profesjonalnym podejściu, niezawodnej technologii i spełnianiu oczekiwań wymagających klientów. 
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a granice wyznacza nam wyobraźnia naszych klientów!
 
Kontakt:
EURECO s.r.o.
Zima 6
945 01 Komarno
Republika Słowacka
Tel . +421 35 7714 105
Fax : +421 35 7714 106
Telefon komórkowy: +421915792736
e-mail: info@happyhair.sk
 
Jeśli jesteś zainteresowany licencją naszej technologii wirtualnego fryzjera i wizażysty, lub chcesz z nami współpracować, możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza internetowego
 

TOPlist

Copyright © 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.