Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · MOCNY TREND: UNIWERSALNY BOB
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

MOCNY TREND: UNIWERSALNY BOB

Boby mają swój moment w modzie. Nawet długowłose gwiazdy podążają za trendem i robią sobie na czerwony dywan udawane boby. Jeśli jesteś uzbrojona w nożyczki lub planujesz udawanego boba, mamy dla ciebie inspiracje ze świata gwiazd.


Ekstremalnie Jednostronny Falowany Bob Julianne Hough


Stylista Julianne stara się znaleźć dobre połączenie pomiędzy klasyką i oryginalnością. Fale schodzą łagodnie na bok. Łatwe do wykonania z duża lokówką lub wałkami Velcro po mocnym wysuszeniu włosów. Nie zapomnij przed suszeniem nałożyć piankę dodającą objętość. Końcowy rezultat warto utrwalić lakierem lub odrobiną wosku. Kształt nadawaj palcami.


 

 

 

 

 

 

 

 

Zaczesany do Tyłu Bob Kate Upton


Nie musisz się zastanawiać w nieskonczoność, czy twoja fryzura wytrzyma dzisiejsze zajęcia sportowe. Weź przykład z naszej uśmiechniętej modelki Kate, która ściągnęła włosy do tyłu i stworzyła boba. Rezultat powinien wyglądać tak, jakbyś wcale nei podpinała włosów. Użyj pod spód dyskretnych spinek, a z tyłu możesz dać super modna duża spinkę.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niepewny Falisty Bob Evangeline Lilly


Ulubiona bohaterka “Rozbitków” nie musi udawać swojego luźnego boba. Poprawienie fryzuru o piękne głębokie ombre opłaciło się. Ten rodzaj fal może być wykonany mała lokówką lub na okrągłej szczotce. Możesz nawet zrobić warkocz na noc i potem lekko rozprostować skręty. Zgnieć włosy tylko z odrobiną kremu do stylizacji.



:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright © 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.