Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · NIGDY WIĘCEJ PUSZENIA
Pliki cookie pomagajš nam udostępniać nasze usługi. Korzystajšc z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

NIGDY WIĘCEJ PUSZENIA

Walka z lokami i puszeniem może czasem przypominać bitwę pomiędzy dobrem i złem, nigdy się nie kończy. Na szczęœcie znamy sposoby, aby utrzymać puszšce się włosy w ryzach. Zobacz, co robić, a czego unikać.


Nie Myj Włosów Zbyt Często
Laurylosiarczan sodu skutecznie myje włosy i jest składnikiem wielu szamponów, ale zbyt często używany może wysuszac włosy. Jesli lubisz często myć włosy, poszukaj szamponu bez tego składnika.


Pamiętaj o Odżywce
Odżywki nadajš blad i nawilżaja. Pamiętaj, aby włšczyć je do codziennej rutyny mycia włosów. W zależnoœci od rodzaju włosów możesz używać odżywek mocniejszych lub słabszych.


Nie Trzyj Włosów Ręcznikiem
Włosy po mycius staraj sie osuszac ręcznikiem delikatnie. Nie nalezy ich mocno trzeć, bo wtedy majš tendencję do puszenia. Wyciœnij włosy delikatnie w ręcznik.


Wybieraj Właœciwe Produkty do Stylizacji
Wybieraj produkty do stylizacji włosów, które będš odpowiednie dla Twojego typu włosów. Serum przeciw puszeniu doskonale współgra z kremowymi produktami dla włosów kręconych. Unikaj produktów z alkoholem i tych wysuszajšcych włosy.


Jak Dobrze Suszyć Włosy
1. Używaj jonizujšcej suszarki.
2. Szusz włosy œredniš temperaturš, unikaj wyskokich.
3. Uzywaj nylonowych szczotek do włosów.
4. Susz włosy punktowo.
5. Kończ suszenie chłodnym powietrzem, które zamknie łuski włosów.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysišce fryzur, fryzury gwiazd, œlubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.