Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · PASEMKA I BALEJAŻ NA WŁOSACH - PRZEWODNIK
Pliki cookie pomagajš nam udostępniać nasze usługi. Korzystajšc z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

PASEMKA I BALEJAŻ NA WŁOSACH - PRZEWODNIK

Jest coraz więcej technicznych terminów niż obcinanie włosów. Połyskujemy œwietlistymi pasemkami i balejażem i podkręcamy nasze fryzury w tym tygodniu podobnie jak Jennifer Lopez, Kristen Stewart, Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence czy Olivia Palermo.

Czym sš Pasemka i Balejaż?
W skrócie, pasemka i balejaż sš technikami koloryzacji włosów, które mogš ożywić płaskš i nudnš fryzurę - nadajš jej głebokoœci i połysku. Masz ochotę na pięć odcieni czekolady, aby fryzura wyglšdała niczym muœnięta słońcem? Pasemka i balejaż sš tym, o co powinnaœ poprosić swojego fryzjera.

Różnica między Pasemkami a Balejaże
W robieniu pasemek używa się barw, które sš jaœniejsze niż twój naturalny kolor włosów. Balejaż zawiera także kolory ciemniejsze niż twój naturalny kolor włosów.

Technika wykonania Pasemek i Balejażu
Technika wykonania tych koloryzacji różni się stosowaniem bloków lub pasemek włosów, które to sš bardziej zauważalne. Farbuje się pasma włosów, które chcemy odmienić, nadajšc im albo jaœniejsze albo tez ciemniejsze odcienie. Używa się do tego specjalnego pędzelka i folii. Możesz wybrać pasemka lub balejaż na całych włosach, albo zdecydować się tylko na górnš, wierzchniš częœć włosów, podczas gdy spodnie partie zostajš naturalne. Możesz też wybrać farbowanie sekcji T lub głębokie farbowanie samych końcówek lub włosów tuz przy skórze.

 

Korzyœci z Pasemek lub Balejażu
Nadadzš Twojej fryzurze blasku, rozjaœniš i rozœwietlš twarz. Uczyniš też cuda z odcieniem Twojej skóry. To także perfekcyjne farbowanie dla poczštkujšcych, które pozwala zachować naturalny odcień. Wykończenie jest chłodne i naturalne.

Kto może nosić Pasemka i Balejaż
Ta technika farbowania włosów pasuje wszystkim. Daje proste włosy i optycznie zwiększa ich objętoœć, a kręconym włosom dodaje głębokoœci.

Kto nie powinien ich nosić?
Jeœli masz bardzo krótkie włosy, ta technika nie jest dla ciebie. Nie spowoduje efektu głębi ani zwiększenia objętoœci jak na długich włosach, a końcówki mogš wyglšdać niechlujnie.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysišce fryzur, fryzury gwiazd, œlubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.