Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · PRZEGLĄD FRYZUR GWIAZD NA EMMY AWARDS
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

PRZEGLĄD FRYZUR GWIAZD NA EMMY AWARDS

Telewizje pokazały największe aktorskie talenty podczas tegorocznych Emmy Awards w Los Angeles, więc mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo najmodniejszych kreacji w tym sezonie oraz niesamowite fryzury gwiazd. To była bitwa klasycznymi fryzurami inspirowanymi stylem vintage oraz klasycznej nowoczesności. Wybraliśmy według nas najciekawsze.

 

Fryzury klasyczne
Christina Hendricks z fryzurą stylizowaną na lata 30. Jej rudawny blond w połączeniu z porcelanową cerą wywołał u nas zazdrość.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

January Jones nie mogła wypaść źle w retro falach, z przedziałkiem z boku, stylizowanych na lata 20. To niezawodny wybór na każdą okazję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Piosenkarka Jewel wykończyła głęboki dekolt ciężkimi lokami w stylu vintage z prostą zapinką. Trés chic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fryzury współczesne

Zooey Deschanel mogłyby być wykonane z czekolady, tak bogata jest barwa jej warkocza. Niepwna, za długa grzywka w tym połączeniu dopełniła perfekcyjnego stylu.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kate Mara wyróżniała się wśród reszty gwiazd w lokach I falach swoim gładkim I jedwabistym bobem. Ekstremalne rozcięcie sukni dodało całości futurystycznego stylu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Claire Danes zaskoczyła oszukanym bobem. Jednak w odróżnieniu od innych fałszywek, ten bob nie wykazywał żadnych niedoskonałości, a rezultat fryzury był doskonały.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright © 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2021, gry fryzjer.