Login | Rejestracja
Strona główna · Magazyn · Stylowy wygląd Jessie J
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Stylowy wygląd Jessie J

Jessie J sądzi, że jej nowy look w wideo „Wilde” jest niezwykle stylowy.

Piosenkarka w nowym klipie występuje z pomalowanym ciałem, w czarnym staniku i czerwonych spodniach. Chciała aby wideo było eleganckie i w ten sposób pokazuje, że czuje pewność swojego ciała.

- W wideo są trzy looki. Pierwszy z czarnym stanikiem. Drugi – to moja skóra pomalowana w leopardzi wzór. I nie jestem tutaj naga! I w trzecim looku jestem pomalowana na biało – wyznała dla Kiss FM.

- To było takie czyste, takie klasyczne. Widzisz to i twierdzisz, ona nie ma ubrań. Chciałam pokazać, jak lubię swoje ciało.


Gwiazda chętnie pokazuje swój wizerunek z ogoloną głową dla celów charytatywnych, ale tęskni też za różnymi stylami fryzur.


- W tym roku będę miała krótkie włosy. Czasem tęsknię za różnymi stylami włosów – dodała.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Imię   


Komentarze (0)
Dodaj komentarz do fryzury jako pierwszy!

TOPlist

Copyright © 2008 - 2020, Eureco s.r.o.
Wirtualny fryzjer HappyHair - frizurák és wlosy i strzyżenia na próbę w HappyHair: Włóż Twoje foto i odszukaj fryzurę, która Ci będzie najbardziej pasować. Tysiące fryzur, fryzury gwiazd, ślubne, wieczorowe, emo, fryzury 2020, gry fryzjer.